wozidla
AUSA oferuje największą różnorodność dostaw na rynku wozideł. Przy użyciu wozidła AUSA Wasza praca będzie postępować szybko i terminowo. W AUSA możecie zawsze znaleźć wozidło najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb.
Rodzina modeli obejmuje wozidła ze sztywną ramą o ładowności od 1.000 do 3.000 kg oraz wozidła przegubowe od 850 do 10.000 kg. Dostępne są przekładnie 4WD, 2WD, mechaniczne, hydrostatyczne i z konwerterem momentu w kombinacji ze skrzyniami rozładowującymi do przodu, na wysokości i wychylnymi. Dostępne są opcje szufli samozaładowcze, podsiębierne, zamiatarki i pługi śnieżne.
Wozidła AUSA są najbardziej wytrzymałymi i wydajnymi urządzeniami do prac obsługowych i transportowych, zarówno dla sektora rolniczego, jak i przemysłowego. Okazują się również bardzo uniwersalnym urządzeniem dla prac w radach miejskich i organizacjach publicznych.

Mały rozmiar i ciężar

Wozidła ze sztywnym podwoziem są idealnymi urządzeniami do pracy przy ograniczonej wysokości.

Użyteczność i łatwa obsługa konserwacyjna

Ergonomiczne sterowanie wyładunkiem i pozycje kierowcy zapewniają łatwą obsługę. Łatwa rutynowa obsługa konserwacyjna.

Wyjątkowa stabilność

Wozidło o sztywnym podwoziu posiada wysoką stabilność przy pełnym obciążeniu. Łatwe do pracy na pochyłościach i wyjątkowo trudnych gruntach.

Doskonała funkcjonalność

Zaprojektowane z trzema możliwymi systemami samozaładunku i rozładunku skrzyni dla dostosowania do każdego poszczególnego zadania.

D 100 / 120 A

Przegubowe wozidło o ladownosci 1.000 i 1.200 kg, wielkiej stabilności i kompaktowości. Przekładnia hydrostatyczna i stały napęd 4x4.

dowiedz się więcej >>

D 150 RM / RMA / RMG

Wozidło o przegubowym podwoziu o ładowności 1.500 kg, bardzo stabilne i kompaktowe. Przekładnia hydrostatyczna i stały napęd 4x4.

dowiedz się więcej >>

D 150 AHG

Wozidło o przegubowym podwoziu o ładowności 1.500 kg, bardzo stabilne i kompaktowe. Przekładnia hydrostatyczna i stały napęd 4x4.

dowiedz się więcej >>

D 350 / 400 AHG

Wozidła z przegubowym podwoziem o ładowności od 3.500 do 4.000 kg, najnowszej generacji. Przekładnia hydrostatyczna i stały napęd 4x4. Największa na rynku pojemność kubła.

dowiedz się więcej >>

D 600 AP / APG

Wozidło z podwoziem przegubowym o ładowności 6.000 kg o wyjątkowej konstrukcji. Pzegubowe wozidło o najwyższej na rynku pojemnosci kubła. Przekładnia z konwerterem prędkości do 35 km/h i stałą przekładnią 4x4.

dowiedz się więcej >>

D 1000 AP / APG

Wozidło z przegubowym podwoziem o ładowności 10.000 kg i nowoczesnej konstrukcji. Modele z kubłem wyładunku przedniego i wywrotnym. Przekładnia z konwerterem prędkości do 40 km/h i stały napęd 4x4.

dowiedz się więcej >>