AUSA oferuje najszerszy na rynku zakres kompaktowych, całkowicie terenowych przenośników teleskopowych, który obejmuje nośności od 1.300 do 3.000 kg. Rodzina 8 modeli o wysokim stopniu zwartości i nowoczesnej konstrukcji do przydatnej pracy na otwartych przestrzeniach w bardzo skrajnych warunkach, jak również w bardzo wąskich, pół-zamkniętych przestrzeniach o trudnym dostępie. Uniwersalność ramienia teleskopowego umożliwia układanie na wysokość, ale także do przodu, co czyni je uniwersalnym urządzeniem do przemieszczania materiałów na miejscu.
Wymiary i lekkość przenośników teleskopowych powoduje, że nadają się one do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie, na kruchych podłożach, tak, że erozja gleby jest minimalna. Przenośniki oferują także nośność 2 do 3 ton odpowiednią dla budownictwa, rolnictwa i przemysłu do przenoszenia palet, beli papieru, ziarna, nawozu, itp.. Ich czterokołowe kierowanie oraz najbardziej zwarte wymiary w swojej klasie powodują, że są one niezbędne w każdej pracy, przemyśle lub farmie.

Najlepsze osiągi

Wielka wydajność drogowa dzięki stałemu napędowi 4x4 z mechanizmem róznicowym o ograniczonym poślizgu w połączeniu z doskonałym przświtem nad ziemią i kołami o dużej średnicy i duzej szerokości.

Duża stabilność w wysokości i zasięgu

Konstrukcja z tylnym przeciwciężarem i boczne ramię zapewniają zwiększone mozliwości i stabilność przy najmniejszych wymiarach w segmencie 3 ton.

Ergonomia i obsługa

Nowoczesna i ekskluzywna odchylana kabina z dużą przestrzenią wnetrza i wodzialnością w zakresie 360 ° z ergonomicznymi i intuicyjnymi elementami sterowania z pojedynczym joystikiem dla wygody i bezpieczeństwa obsługi. 3 tryby kierowania i najmniejszym promieniem skrętu w segmencie do 3 ton

Funkcjonalność i wydajność

Kompaktowe, funkcjonalne i wytrzymałe urządzenie, umożliwiające użytkowanie w intensywnej pracy nawet w ciasnych przestrzeniach. Przekladnia hydrostatyczna Bosch-Rexroth dla płynności i prostoty działania. Silnik Kubota engine o niskim hałasie i zuzyciu paliwa.

T 144 H Plus

Przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift T 144 H Plus o nośności 1.350 kg. Najbardziej na rynku kompaktowy i lekki teleskopowy wózek widłowy o najnizszej cenie i kosztach obsługi konserwacyjnej. Idealny dla poszukujących ultra-kompaktowego przenośnika teleskopowego przy minimalnej inwestycji.

dowiedz się więcej >>

T 204 H

Przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift T 204 H o nośności 2.000 kg. Najbardziej kompaktowy i wydajny pod względem kosztów obsługi konserwacyjnej przenośnik teleskopowy w swojej klasie. Przeznaczony do manipulowania ładunkami po nierównym terenie i w ciasnych miejscach.

dowiedz się więcej >>

T 235 H

Przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift T 235 H o nośności 2.300 kg. Najbardziej kompaktowa w swojej klasie i o niskich wymaganiach obsługi koncepcja przenośnika teleskopowego, nadaje się do przemieszczania ładunków w ciasnych miejscach i na nierównym terenie.

dowiedz się więcej >>

T 306 H

Przenośniki teleskopowe AUSA Taurulift T 306 H o nośności 3.000 kg. Najbardziej kompaktowy i najbardziej wydajny pod wzgledem obsługi konserwacyjnej przenośnik teleskopowy w swojej klasie. Przeznaczony do manipulowania ładunkiem po nierównym terenie i w ciasnych miejscach.

dowiedy się więcej >>

T 307 H

Przenośnik teleskopowy AUSA Taurulift T 307 H o nośności 3.000 kg . Koncepcja kompaktowego przenośnika teleskopowego o najniższym w swojej kategorii koszcie pracy. Nadaje się do przemieszczania ładunków w ciasnych miejscach i po nierównym terenie.

dowiedz się więcej >>