Rodzina produktów AUSA dla przemysłu oferuje niezawodność, precyzję i najlepszą ergonomię po najniższych kosztach pracy.
AUSA oferuje dwa różne rodzaje urządzeń dla przemieszczania materiałów: wózki widłowe AUSA, z pionowym masztem i przenośniki teleskopowe, z masztem teleskopowym. Oba rodzaje umożliwiają pracę w bardzo wąskich przestrzeniach dzięki ich kompaktowym wymiarom i wysokiemu poziomowi manewrowości.
Nasza rodzina przemysłowych zamiatarek jest unikalna, z powodu ich innowacyjnej konstrukcji, wytrzymałości, prostocie i niskim kosztom pracy. Nasza rodzina wielozadaniowa pojazdów nośników narzędzi jest przeznaczona do przeprowadzania szerokiego zakresu zadań dla przemysłu, włącznie z czyszczeniem podciśnieniowym i myciem wodą pod wysokim ciśnieniem.

 

Urządzenia niezawodne

AUSA wykorzystuje w produkcji wiodące na rynku, o wysokiej technologii, części dla urządzeń od dostawców o najwyższej jakości w celu zapewnienia najniższych kosztów utrzymania, najwyższej niezawodności i długiej żywotności roboczej.

 

Większa produktywność

Projekty naszych maszyn skupiają sie na ich końcowym zastosowaniu i żywotności roboczej. Zawsze jesteśmy zdeterminowani dostarczać naszym odbiorcom njskuteczniejsze rozwiązania o łatwej obsłudze i niskich kosztach pracy.

 

Bezpieczne i ergonomiczne

Maszyny AUSA są zawsze projektowane z uwzględnieniem operatora. Znamy ważność bezpiecznego i wygodnego środowiska pracy, które wraz z łatwą obsługą zawsze daje.

 

Przyjazne dla użytkownika

Widoczność, wygoda i łatwość obsługi są w centrum naszego projektu produktu.