AUSA produkuje najbardziej kompaktowe i wydajne urządzenia dla transportowania ładunku, przemieszczania materiału i produkcji betonu w sektorze budowlanym.
Urządzenia AUSA okazały się koniecznością we wszystkich zastosowaniach budowlanych włącznie z tymi, gdzie wymagane są dostęp do wąskich miejsc i zdolności pokonywania nierównego terenu. Nasza innowacyjna i unikalna rodzina maszyn jest zaprojektowana dla najniższego kosztu posiadania, ale przy wysokich poziomach produktywności i poprawionych wynikach.
Wybierając AUSA pracujecie z marką, która od ponad 50 lat projektuje i produkuje urządzenia dla ułatwiania prac na budowie.

 

Urządzenia niezawodne

AUSA wykorzystuje w produkcji wiodące na rynku i o wysokiej technologii częściod najwyzszej jakości dostawców w celu zapewnienia najniższych kosztów posiadania, najwyzszej niezawodności i długiej żywotności roboczej

 

Większa produktywność

Projekty naszych maszyn koncentrują się na ich finalnym zastosowaniu i żywotności roboczej. Zawsze jesteśmy zdeterminowani dostarczać naszym odbiorcom najskuteczniejsze rozwiązanie z łatwą obsługa konserwacyjną i niskimi kosztami pracy.

 

Bezpieczne i ergonomiczne

Maszyny AUSA są zawsze projektowane z uwzględnieniem operatora. Znamy ważność bezpiecznego i wygodnego środowiska pracy, które wraz z łatwą obsługą zawsze daje

 

Przyjazne dla użytkownika

Widoczność, wygoda i łatwość obsługi są w centrum naszego projektu produktu.