Mieszarki AUSA są kompaktowymi urządzeniami przeznaczonymi do wytwarzania betonu w miejscach pracy. ich małe wymiary i prostota użytkowania czynią mieszarki AUSA ważnymi narzędziami dla wykonawców poszukujących produkcji betonu w sposób autonomiczny i z minimalnym kosztem. AUSA jest światowym liderem w kompaktowych mieszarkach do 1,1 m3.
Odpowiednie urządzenie do produkcji betonu w trudnym terenie i w ograniczonych przestrzeniach.

Zmniejszony rozmiar i ciężar

Mieszarki AUSA o sztywnym szkielecie, małym rozmiarze oraz ciężarze, urządzenia do pracy w miejscach o ograniczonej wysokości.

Łatwe do użytkowania i obsługi konserwacyjnej

Ergonomiczne sterowanie i pozycja kierującego zapewniają łatwą obsługę. łatwa rutynowa obsługa konserwacyjna.

Doskonała stabilność

Zaawansowane doswiadczenie AUSA w wozidłach jest pomyślnie przenoszone na konstrukcję przekładni i szkieletu rodziny mieszarek.

Funkcjonalność

Ultra-kompaktowa konstrukcja dostosowywana do produkowanej objętości betonu. Mały model o pojemności 500 l i wielkiej prostocie i minimlnym koszcie, oraz większy model o pojemności 1.100 l dla większej produkcji betonu. Załadunek i rozładunek z boku kabiny dla większej prodiuktywności.

X 500 RM

Ultra-kompaktowa mieszarka 500l z przekładnią 2WD i 4WD, prosta, niezawodna i łatwa do utrzymania.

dowiedy się więcej >>

X 1100 RH

Kompaktowa mieszarka 1.100 l. Stała przekładnia hydrostatyczna 4WD. Prosta, niezawodna, łatwa do utrzymania. Unikalna w swojej klasie mieszarka ze sztywnym podwoziem i nowoczesną kabiną.

dowiedz się więcej >>